2012 Playoffs

Men's A
All-Tournament Team
Bob Dabruzzi
Faith Alliance
Patrick Ellwanger
North Haven I
Mark Eumurian
Faith Alliance
Tony Fontaine
Faith Alliance
Zach Green
North Heights I
Austen Kordosky
North Heights I
Tyler Naughton
North Haven I
Sam Pickett
North Heights I
Matt Steiner
North Heights I
Men's B
All-Tournament Team
Joe Cullen
Eagle Brook Eagles
Derek Erickson
Crossroads Covenant
Aaron Freer
Eagle Brook Eagles
Jon Hamer
Eagle Brook Blue
Paul Krueger
Crossroads Covenant
Derek Riley
Eagle Brook Blue
Alan Wegleitner
Eagle Brook Blue
Travis Wermedal
Eagle Brook Eagles
John Zaic
Eagle Brook Eagles
Men's C
All-Tournament Team
Brian Carstens
St. Mark Lutheran
Steve Graf
St. Mark Lutheran
Mike Jefferson
St. Mark Lutheran
Tony Kippels
St. Mark Lutheran
Jake Lambert
Imago Dei Gladiators
Steve Meendering
Imago Dei Gladiators
Staesn Rudenick
Imago Dei Gladiators
Corey Schmidt
North Heights II
Nick Wolfe
North Heights II
Men's D
All-Tournament Team
Nick Freeman
Emmanuel Covenant Warriors
Adam Nelson
Emmanuel Covenant Warriors
Eric Stevens
Emmanuel Covenant Warriors
Todd Studer
Emmanuel Covenant Warriors

Men's A Seeds
1. North Heights I
2. Substance I
3. North Haven I
4. Twin Cities Bible Church
5. Substance X
6. Faith Alliance
7. Eagle Brook Black
8. Bethlehem Baptist I
. Crossroads I
. Eagle Brook Red
. Linwood Covenant
. King of Kings I
Men's B Seeds
1. Eagle Brook Eagles
2. Hope Community I
3. Eagle Brook Blue
4. Grace Roseville YG
5. Crossroads Covenant
6. Willowbrook Community Church
7. North Haven Deuce
8. St. Paul Fellowship II
9. Bethlehem Baptist II
. King of Kings II
. Calvary Church
. St. Stephanus
Men's C Seeds
1. Imago Dei Gladiators
2. North Heights II
3. Grace Wyoming
4. Grace Roseville II
5. Hope Community IV
6. Bethlehem Baptist III
7. Grace Roseville III
8. St. Stephanus II
9. North Heights Elements
10. St. Mark Lutheran
11. Substance II
12. Church of the Way
Men's D Seeds
1. Emmanuel Covenant Warriors
2. Rose Hill Alliance
3. Hope Community II
4. Salem Covenant
5. Maranatha
6. Central Baptist
7. St. Paul Fellowship
8. Prince of Peace
9. All Nations Christian Fellowship
10. Galilee Lutheran
11. Common Ground Dugout Disciples
12. Trinity Baptist

Brackets :: Champions

A Division Bracket :: North Heights Lutheran I

B Division Bracket :: Eagle Brook Eagles

C Division Bracket :: St Mark Lutheran

D Division Bracket :: Emmanuel Covenant Warriors

View Previous Seasons: 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011